باربری-سریع
امین ابزار با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح پیک فقط در شهر تبریز می باشد.

شرایط ارسال سریع  به شرح زیر است:

1- سرویس حمل اختصاصی امین ابزار در تبریز

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 و در روزهای پنج‌شنبه تا ساعت 11 ثبت شوند در همان روز تحویل داده می شوند.و سفارش هایی که پس از ساعت های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت های کاری روز بعد تحویل داده میشود. جمعه و تعطیلات رسمی سقارش ثبت شود در اولین ساعت های کاری روز بعد تحویل داده میشود سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند روز بعد تحویل داده می‌شوند.

2- ارسال با سرویس های پستی

تمامی سفارش هایی که محل تحویل آنها سراسر کشور (به غیر از تبریز و حومه) است، با استفاده از سرویس های پستی (پیشتاز یا پست سفارشی) ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست، بسته به زمان سفارش و نوع سرویس پستی بین 2 تا 6 روز است.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:  tntsearch.post.ir

3- ارسال با باربری

شیوه دیگر ارسال باربری می باشد که کالا به باربری تحویل داده می شود و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

لطفاً دقت داشته باشید که باربری تنها مسوول تحویل سفارش است

مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.